У Франції сезонні працівники заблокували дорогу з вимогою відкрити лижні курорти

Понеділок, 1 лютого 2021, 15:15

У французькому департаменті Савойя більше сотні сезонних працівників спорудили на дорозі барикаду, заблокувавши в’їзд до тунелю, який з’єднує Францію з Італією.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на BFMTV.

За словами організаторів акції, щоб уникнути соціальної катастрофи уряд має дозволити людям кататися на лижах і збільшити  допомогу сезонним працівникам. Нагадаємо, гірськолижні курорти Франції у лютому лишаються закриті.

Учасники акції вимагають розмови з президентом Еммануелем Макроном, а також, щоб на сезонних працівників поширювалися ті ж привілеї щодо отримання допомоги у зв’язку з безробіттям, що і до постійних співробітників курортів.

Сотні тисяч сезонних працівників зайняті в готельному і ресторанному бізнесі на гірськолижних курортах. Нині вони опинилися без роботи.

Протестувальники блокували дорогу кілька десятків хвилин, але зняли блокаду на прохання жандармів.

У понеділок в другій половині дня запланована зустріч прем’єр-міністра Жана Кастекса з представниками гірськолижних курортів, які очікують на оголошення про підтримку сектора.

Як повідомлялося, у Франції декілька рестораторів домовились відкритися, щоб привернути увагу уряду до свого становища; в уряді обіцяють їм покарання за такий формат акції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Антиреформа СБУ: як парламент пропонує змінити контррозвідку та чим це небезпечно

Під приводом війни Верховній раді пропонують посилити СБУ додатковими повноваженнями без справжнього реформування.

Чому ЄС має визнати Україну країною-кандидатом просто зараз

ЄС має запропонувати Україні не лише план відбудови, а й створення її незалежних інституцій, необхідних для того, щоб бути частиною Євросоюзу.

Чому візит Анджея Дуди до Києва став знаковим для відносин України та Польщі

Візит президента Анджея Дуди в Київ засвідчив повне відновлення довіри між Польщею та Україною. Новий рівень відносин має закріпити анонсований договір.