Італія посилила вимоги для приїжджих з Австрії через нові штами коронавірусу

Неділя, 14 лютого 2021, 15:06

Італія запровадила більш жорсткі правила перевірки приїжджих з Австрії p метою захисту від поширення нових штамів коронавірусу.

Про це заявив італійський міністр охорони здоров'я Роберто Сперанца, повідомляє "Європейська правда" із посиланням на DW

За його словами, таким чином країна прагне захиститися від південноафриканської мутації, яка шириться в Австрії.

Нові правила, які набули чинності 14 лютого, передбачають, що люди, які провели в Австрії понад 12 годин, - навіть транзитні пасажири - повинні на кордоні пред'явити негативний тест на коронавірус.

Тест має бути зроблений не більш ніж за 48 годин до прибуття на кордон. Уже в Італії подорожні мають відбути двотижневий карантин, після якого треба буде зробити ще один тест.

Раніше повідомлялося, що через поширення мутацій коронавірусу в Чехії та частині Австрії уряд Німеччини ухвалив рішення щодо нових обмежень на в'їзд та контролю на кордонах.

Нагадаємо, Європейський союз затвердив пришвидшену процедуру схвалення вакцин, адаптованих до нових штамів коронавірусу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

4 кроки до покарання воєнних злочинців: як має діяти Україна

Чи зможуть українські органи правосуддя довести задокументовані воєнні злочини до судових вироків і покарань?

Пояснюємо, чому редактори New York Times не зрозуміли суть війни РФ проти України. І не тільки вони

Обмеження допомоги Україні та згода на поступки стане найгіршою геополітичною помилкою американської адміністрації за кілька десятиліть.

Напіввихід Росії: Москва прагне вийти із СОТ, але боїться цього кроку

Вийшовши із СОТ, РФ навряд чи колись зможе поновити своє членство на кращих умовах. А цілком ймовірно – і на нинішніх також.