Єврокомісія запропонувала продовжити безкоштовний роумінг в ЄС на 10 років

Середа, 24 лютого 2021, 17:39

Європейська комісія запропонувала продовжити правила користування мобільними послугами в усіх європейських країнах без додаткових витрат ще на 10 років.

Як повідомляє "Європейська правда", про це йдеться у заяві на сайті ЄК.

ЄС погодився скасувати плату за роумінг в межах блоку в 2017 році. Політика розроблялася 13 років і була проголошена інституціями як доказ цінності ЄС для своїх громадян. Але дія цих правил має закінчитися в 2022 році.

"У той час, коли необов’язкові подорожі не рекомендуються, це є важливою дією у підготовці світлого майбутнього. Новий регламент продовжить діючі правила, які мають закінчитися в 2022 році, ще на 10 років. Це також забезпечить кращі послуги роумінгу для мандрівників", - йдеться у повідомленні.

Пропозиція Комісії щодо продовження дії норм потребує схвалення національних урядів та Європейського парламенту.

Нова пропозиція також включає вимоги забезпечити, щоб люди, які користуються послугами мобільного зв’язку в іншій європейській країні, мали право на таку ж якість і швидкість своєї мобільної мережі, як вдома.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Дмитро Кулеба: Перемогою для України буде визволення Криму і Донбасу

"Європейцям знадобилася війна, щоб визнати, що ми - одні з вас. Знадобилося побачити, як нас вбивають, катують і гвалтують"

"Щоби довести в суді, що був геноцид, треба "залізти в голову" злочинцю"

Антон Кориневич: "За злочини проти людяності дають 20-25 років, за воєнні злочини можуть дати 15 років, можуть дати 10 років"

Друга поразка Шольца: який сигнал німецькі виборці надіслали канцлеру та його партії

Старт роботи Олафа Шольца на посаді федерального канцлера вийшов не дуже вдалим. Це показала друга поспіль поразка на регіональних виборах.