У Німеччині прокуратура звинуватила німця у шпигунстві на користь Росії

Четвер, 25 лютого 2021, 11:58

Генеральна прокуратура Німеччини висунула звинувачення у агентурній діяльності німцю, який, як стверджується, передав плани поверхів німецького парламенту Росії. 

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Spiegel Online.

Обвинувачений - громадянин Німеччини Єнс Ф. працював у компанії, яка за дорученням Бундестагу проводила "перевірки переносних електричних пристроїв на об'єктах, що належать Бундестагу". 

За словами федерального прокурора, обвинувачений мав доступ до PDF-файлів, у яких можна було побачити плани поверхів згаданих будівель. 

За даними прокуратури, обвинувачений вирішив передати ці файли із власної ініціативи російським спецслужбам. Це відбулося  не пізніше кінця липня 2017 року - початку вересня 2017 року.

Прокуратура стверджує, що обвинувачений відправив носій з даними співробітнику російського посольства в Берліні, який працював на ГРУ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

"Щоби довести в суді, що був геноцид, треба "залізти в голову" злочинцю"

Антон Кориневич: "За злочини проти людяності дають 20-25 років, за воєнні злочини можуть дати 15 років, можуть дати 10 років"

Друга поразка Шольца: який сигнал німецькі виборці надіслали канцлеру та його партії

Старт роботи Олафа Шольца на посаді федерального канцлера вийшов не дуже вдалим. Це показала друга поспіль поразка на регіональних виборах.

Компенсація за знищене війною: на чому вже зараз варто зосередитися Україні

Завдання України – вимагати створення окремого міжнародного механізму з компенсації Україні за рахунок заморожених активів РФ.