Ліву партію Німеччини вперше очолили дві жінки

Субота, 27 лютого 2021, 17:01

Співголовами Лівої партії Німеччини вперше в її історії будуть дві жінки - Яніне Вісслер і Сюзанне Хенніг-Вельзов обрані на цю посаду в ході онлайн-з'їзду у суботу.

Про це повідомляє "Європейська правда" із посиланням на DW.

Результати інтернет-виборів повинні бути підтверджені в ході голосування поштою.

39-річна Вісслер, яка очолює фракцію "лівих" в парламенті федеральної землі Гессен, отримала 84,2% голосів. 43-річна Хенніг-Вельзов, голова фракції в парламенті Тюрингії, набрала 70,5% голосів. Попередні керівники, які очолювали партію протягом майже 9 років, відмовилися балотуватися знову.

У минулі роки Ліва партія перебувала в кризі на тлі внутрішніх конфліктів, перш за все, між однією з вже колишніх співголів і колишньою главою фракції Лівої партії у Бундестазі Сарою Вагенкнехт, що представляють різні внутрішньопартійні течії.

В Бундестазі, де нині 709 депутатів, у Лівої партії є 69 мандатів. Наприкінці вересня в Німеччині пройдуть чергові парламентські вибори.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Аргумент для Путіна: як питання Косова повернулося у велику політику

Якщо не поставити крапку в косовському питанні, то Росія буде постійно використовувати цей прецедент для виправдання анексії територій сусідніх держав.

Двері НАТО відкриваються: що змінює для України вступ Фінляндії та Швеції до Альянсу

Безпекова карта Європи радикально змінюється. Швеція та Фінляндія вже отримали оборонні гарантії від ядерної держави...

Курс на анексію: з якими викликами вже незабаром може зіткнутися влада Грузії

Офіційний Тбілісі намагається проводити максимально безконфліктну до РФ політику. Та чи збереже це від анексії грузинські території?