З 12 лютого Молдова втратить залізничне сполучення

Середа, 3 лютого 2021, 20:32

В кінці наступного тижня, з 12 лютого державне підприємство "Залізниця Молдови" призупиняє рух поїздів за внутрішніми маршрутами.

Про це 3 лютого на засіданні парламентської комісії з економіки, бюджету і фінансів заявив представник компанії, повідомляє "Європейська правда" з посиланням на телеканал TV8.

За його словами, потяги технічно застаріли і становлять небезпеку для пасажирів, як це вже було, коли вони спалахували в минулому році. Компанія не отримує субсидій від держави на підтримку місцевих і приміських маршрутів, а минулий рік з пандемією і закритими кордонами, завдав істотних фінансових збитків залізниці.

З цієї причини від руху поїздів усередині країни прийнято рішення відмовитися. Йдеться про маршрути Кишинів - Бендери, Кишинів - Унгени і Бєльці - Окниця.

Міжнародні перевезення припинилися навесні минулого року через пандемію.

У комісії відзначили, що за станом на кінець 2020 року борг залізниці перед працівниками становив 35,5 млн леїв, а перед кредиторами 459,4 млн леїв. Парламентська комісія констатувала, що поточна криза пов'язана з неефективним управлінням в попередні роки і зниженням обсягу перевезень по залізниці через пандемію.

У грудні 2020 року співробітники держпідприємства "Залізниця Молдови" вийшли на протест, тому що не отримували зарплату понад три місяці. Зараз на державному підприємстві працюють близько 6,8 тис. осіб.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

4 кроки до покарання воєнних злочинців: як має діяти Україна

Чи зможуть українські органи правосуддя довести задокументовані воєнні злочини до судових вироків і покарань?

Пояснюємо, чому редактори New York Times не зрозуміли суть війни РФ проти України. І не тільки вони

Обмеження допомоги Україні та згода на поступки стане найгіршою геополітичною помилкою американської адміністрації за кілька десятиліть.

Напіввихід Росії: Москва прагне вийти із СОТ, але боїться цього кроку

Вийшовши із СОТ, РФ навряд чи колись зможе поновити своє членство на кращих умовах. А цілком ймовірно – і на нинішніх також.