Британія запроваджує обов'язковий карантин в готелях для прибулих із країн "червоного списку"

П'ятниця, 5 лютого 2021, 08:14

У Великій Британії з 15 лютого починають діяти правила обов'язкового розміщення в спеціально виділених готелях на 10-денний карантин тих, хто приїжджає з країн з високим ризиком зараження коронавірусом.

Про це повідомляє "Європейська правда" із посиланням на ВВС.

Люди, які повертаються до Британії з будь-якої точки світу, вже повинні самоізолюватись протягом 10 днів, але дотепер мали змогу це робити в будь-якому місці, наприклад, вдома.

Правила стосуються жителів Британії та громадян Ірландії, які подорожують з 33 країн, включених до "червоного списку", який охоплює більшу частину Південної Америки, південної Африки, Об'єднаних Арабських Еміратів та Португалії.

Мандрівникам, які не є британськими громадянами з цих країн, наразі заборонено в'їзд, тому на цей час карантинний план на них не впливає.

Уряд заявив у четвер ввечері, що почав просити готелі поблизу портів та аеропортів визначити, як вони працюватимуть як затверджені урядом "керовані карантинні установи" з 15 лютого в обмін на державні контракти.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

4 кроки до покарання воєнних злочинців: як має діяти Україна

Чи зможуть українські органи правосуддя довести задокументовані воєнні злочини до судових вироків і покарань?

Пояснюємо, чому редактори New York Times не зрозуміли суть війни РФ проти України. І не тільки вони

Обмеження допомоги Україні та згода на поступки стане найгіршою геополітичною помилкою американської адміністрації за кілька десятиліть.

Напіввихід Росії: Москва прагне вийти із СОТ, але боїться цього кроку

Вийшовши із СОТ, РФ навряд чи колись зможе поновити своє членство на кращих умовах. А цілком ймовірно – і на нинішніх також.