Маркарова хоче створити у Вашингтоні "Український дім"

Понеділок, 15 березня 2021, 17:17

Новопризначена посол України у США Оксана Маркарова ініціюватиме створення у Вашингтоні "Українського дому" як майданчика для зустрічей друзів України та просування української культури.

Як повідомляє "Європейська правда", про це вона сказала в інтерв’ю виданню LB на запитання про те, чи планує нові формати співпраці з українською діаспорою. 

Оксана Маркарова зазначила, що в часи роботи у Мінфіні створила нові проєкти, пов’язані з публічними фінансами.

"Так само і для Вашингтону в мене є мрія, яка вже перетворилася в план – створити постійно діючий Український дім, який буде головним майданчиком для просування українського наративу, місцем зустрічі, обміну ідеями всіх друзів України, місцем дискусій і просування української культури…  І створенням його ми займемося вже цього року", - розповіла вона.

За її словами, ця установа буде функціонувати у співпраці з посольством і буде "відкритою для усіх". 

Напередодні початку своєї роботи у Вашингтоні Маркарова також розповіла, чого буде домагатися від Сполучених Штатів на своїй посаді. 

Читайте також: 12 завдань для України та США: що варто зробити командам Байдена та Зеленського

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Рік після Афганістану: що змінила найбільша зовнішньополітична поразка Джо Байдена

Рік тому Сполучені Штати розпочали виведення своїх останніх військових з Афганістану. Це рішення вплинуло не лише на регіон, але й на США та навіть на Україну.

Мир на умовах Туреччини: як Україні реагувати на тиск щодо нових переговорів з РФ

Події, які відбуваються в Криму, стають також частиною нашого переговірного процесу з Туреччиною та РФ ще до того, як він формально розпочався.

Залежність від сусіда: чому вступ України до ЄС прив'язаний до Молдови і навпаки

Україна та Молдова пов’язані у процесі інтеграції і будуть рухатися вперед тільки за умови, якщо і Київ, і Кишинів гарно виконуватимуть своє домашнє завдання.