Австрія та Данія розглядають співпрацю з Ізраїлем для виробництва вакцин

Вівторок, 2 березня 2021, 12:14

Австрія та Данія розглядають співпрацю з Ізраїлем для майбутнього виробництва вакцин від коронавірусу.

Як пише "Європейська правда", про це повідомляє Politico.

1 березня прем’єр Ізраїлю Беньямін Нетаньягу розповів про заплановані перемовини з Австрією та Данією щодо виробництва вакцин від коронавірусу. Канцлер Австрії Себастьян Курц та прем’єрка Данії Метте Фредеріксен мають прибути до Ізраїлю в четвер.

За словами Нетаньягу, лідери обговорять ідею про "міжнародну корпорацію з виробництва вакцин". 

Канцлер Австрії, як цитує німецький Bild, пояснив, що країни не хочуть далі покладатися у питанні вакцин тільки на ЄС, вказуючи на існуючі проблеми з поставками та повільний процес затвердження:

"Влітку ми домовилися, що вакцини для країн-членів будуть закуплені завчасно і швидко затверджені. Хоча фундаментально підхід був правильним, Європейське медичне агентство надто повільно затверджує вакцини, і є проблеми з поставками від фармкомпаній". 

Прем’єрка Данії у своїх коментарях зауважила, що перемовини з Ізраїлем не означають нестачу довіри до ЄС, але країни мають зробити усе можливе, щоб прискорити виробництво вакцини. 

"Можлива ситуація, що нам доведеться не лише вакцинуватися, але й повторно вакцинуватися, можливо, раз на рік… Тому нам важливо збільшити виробництво в рази", - цитує її Financial Times.

Видання згадує, що вже дві країни ЄС почали використовувати незареєстровані в Євросоюзі вакцини: Угорщина - китайську та російську, та Словаччина, яка 1 березня підтвердила закупівлю російської вакцини "Спутник V".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

"Щоби довести в суді, що був геноцид, треба "залізти в голову" злочинцю"

Антон Кориневич: "За злочини проти людяності дають 20-25 років, за воєнні злочини можуть дати 15 років, можуть дати 10 років"

Друга поразка Шольца: який сигнал німецькі виборці надіслали канцлеру та його партії

Старт роботи Олафа Шольца на посаді федерального канцлера вийшов не дуже вдалим. Це показала друга поспіль поразка на регіональних виборах.

Компенсація за знищене війною: на чому вже зараз варто зосередитися Україні

Завдання України – вимагати створення окремого міжнародного механізму з компенсації Україні за рахунок заморожених активів РФ.