Кулеба попросив країни Балтії переконати держави ЄС і НАТО у практичній підтримці України

Четвер, 15 квітня 2021, 11:38

Глава МЗС України Дмитро Кулеба звернувся до країн Балтії із закликом переконати інші держави ЄС і НАТО надати практичну підтримку Україні на тлі посилення російської агресії. 

Як повідомляє "Європейська правда", про це Кулеба сказав на спільному брифінгу глав МЗС Литви, Латвії та Естонії, які прибули з візитом до Києва.

"Слів підтримки недостатньо. Я не маю сумнівів, що Естонія, Литва і Латвія завжди готові не лише словом, але і конкретним ділом підтримати Україну. Але я також звернувся до колег з проханням, щоб вони говорили з іншими членами ЄС і НАТО про необхідність практичної підтримки України", - сказав Дмитро Кулеба.

Міністри закордонних справ країн Балтії терміново їдуть в Україну

Міністр наголосив, що балтійські партнери підтвердили готовність до спільних дій в ООН, ОБСЄ та інших організаціях для консолідації зусиль у протидії російській агресії. 

"Світ на стороні України та міжнародного права. І це один із елементів стримування Росії від безрозсудних дій", - додав Кулеба. 

Нагадаємо, посол України в Німеччині Андрій Мельник закликав Захід надати Україні сучасне озброєння і негайно прийняти в НАТО, в іншому разі на порядку денному постане питання відновлення ядерного статусу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Друга поразка Шольца: який сигнал німецькі виборці надіслали канцлеру та його партії

Старт роботи Олафа Шольца на посаді федерального канцлера вийшов не дуже вдалим. Це показала друга поспіль поразка на регіональних виборах.

Компенсація за знищене війною: на чому вже зараз варто зосередитися Україні

Завдання України – вимагати створення окремого міжнародного механізму з компенсації Україні за рахунок заморожених активів РФ.

Аргумент для Путіна: як питання Косова повернулося у велику політику

Якщо не поставити крапку в косовському питанні, то Росія буде постійно використовувати цей прецедент для виправдання анексії територій сусідніх держав.