У Німеччині почали діяти нові обмеження, Меркель закликала їх дотримуватися

Субота, 24 квітня 2021, 13:37

Канцлерка Німеччини Ангела Меркель закликала громадян дотримуватися жорсткіших обмежень щодо коронавірусу, запроваджених у районах з високим рівнем зараженості з суботи.

Про це повідомляє "Європейська правда" із посиланням на Reuters.

"Це дещо нове в нашій боротьбі з пандемією. І я переконана, що це терміново потрібно. Це допоможе спочатку уповільнити третю хвилю пандемії, потім зупинити її і, нарешті, завершити", - сказала Меркель.

Якщо кількість інфекцій зменшиться найближчими тижнями, систематичне тестування допоможе забезпечити контрольоване та стійке послаблення обмежень, пообіцяла Меркель.

"І наша вакцинаційна кампанія набирає обертів. Це ключ до подолання пандемії. Я переконана, що якщо нам зараз вдасться значно і швидко зменшити кількість інфекцій, ми зможемо їх поступово послабити в найближчому майбутньому", - сказала Меркель.

У Німеччині набув чинності закон щодо уніфікації карантинних обмежень. Він передбачає серед іншого запровадження комендантської години вночі за умови високих показників інфікування.

Зміни регулюють автоматичне посилення обмежувальних заходів у разі погіршення епідеміологічної ситуації в окремих адміністративно-територіальних одиницях у всій країні. До цього часу законодавчо закріплених уніфікованих карантинних обмежень у Німеччині не існувало - відповідні норми визначалися урядами федеральних земель.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Небезпечна Нормандія: хто та як тиснув на Єрмака під час зустрічі у Парижі

Формула "3+1", за якою Франція та Німеччина були на боці України, дала тріщину. Щоб уникнути найгіршого сценарію, Київ мусить діяти на упередження.

Павло Клімкін: Бліцкриг на всю Україну неможливий, але щодо Києва у Кремлі є сценарій

"Для Зеленського проблема номер один – це не постачання зброї. Головна мегазадача – це реальна експансія німецького бізнесу в Україну".

Більше підтримки для України: чого чекають від своїх урядів громадяни європейських країн

Чи готові західні лідери посилити дипломатію не самими лише санкціями, а й військовою підтримкою в разі найгіршого сценарію?