Португалія відкриває кордон з Іспанією на тлі послаблення обмежень

П'ятниця, 30 квітня 2021, 09:17

У суботу Португалія знову відкриє кордон з Іспанією на тлі послаблення заходів щодо коронавірусу на два дні раніше запланованого терміну.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Euronews.

Прем'єр-міністр Антоніо Кошта оголосив, що країна перейде до "наступної фази послаблення" 1 травня.

Окрім скасування контролю на кордоні, який був відновлений у січні, знову будуть дозволені такі зібрання, як весілля.

Окрім того, людям буде дозволено знову насолоджуватися спортом на відкритому повітрі та в приміщенні, а для кафе, ресторанів, магазинів та культурних закладів буде продовжено час роботи.

У п’ятницю ввечері надзвичайний стан, який діє з листопада, буде знижено до стану підвищеної тривоги – це все ще дозволяє владі зберігати певні обмеження, які досі діють, наприклад, закриття барів та нічних клубів, а також заклик до людей залишатися вдома.

Також будуть збережені обмеження на поїздки до Португалії з вимогою негативного тесту або карантину для відвідувачів з найбільш постраждалих країн, сказав Кошта.

За його словами, обмеження залишаться жорсткішими в дюжині муніципалітетів з високим рівнем захворюваності.

На початку цього року Португалія зазнала жорстокого спалаху COVID-19, який переповнив лікарні країни та призвів до загальної кількості загиблих близько 17 000 на країну з населенням близько 10 мільйонів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Чому візит Анджея Дуди до Києва став знаковим для відносин України та Польщі

Візит президента Анджея Дуди в Київ засвідчив повне відновлення довіри між Польщею та Україною. Новий рівень відносин має закріпити анонсований договір.

Латвія готує загострення: як Рига пішла на конфлікт із РФ та російською меншиною

Латвія усунула останню перешкоду для знищення монументів, що пов’язані з радянською окупацією. Як на такий крок відповість РФ?

Кандидатський статус для України: аргументи на користь та на шкоду Києву

Україна має достатньо аргументів на підтримку рішення про надання статусу кандидата у члени ЄС і контраргументів проти потенційних застережень.