Вікторію Нуланд, яка перебуває під санкціями РФ, затвердили на одній з топ-посад у Держдепі 

П'ятниця, 30 квітня 2021, 13:28

Сенат США затвердив кандидатуру досвідченої дипломатки Вікторії Нуланд на посаду заступниці держсекретаря з політичних справ.

Про це повідомляє "Європейська правда". 

Президент США Джо Байден направив її кандидатуру на розгляд Сенату ще в середині лютого, після чого мало відбутися її схвалення профільним комітетом і Сенатом загалом.

"Вітаю затвердження Вікторії Нуланд заступницею держсекретаря з політичних питань. Її глибокий досвід буде дуже важливим для мене та всієї інституції", - відреагував державний секретар США Ентоні Блінкен.  

Нуланд має 32 роки дипломатичного досвіду. Вона працювала в адміністрації Обами на посаді помічника державного секретаря з питань Європи та Євразії.

Вікторія Нуланд - у "чорному списку" РФ, який передбачає заборону на в'їзд, у відповідь на персональні санкції США проти Росії.

Нуланд після відходу адміністрації Обами увійшла до академічних кіл та аналітичних центрів, стала відвертим критиком зовнішньої політики президента Дональда Трампа, зокрема його замирення з президентом Росії Владіміром Путіним.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Чому візит Анджея Дуди до Києва став знаковим для відносин України та Польщі

Візит президента Анджея Дуди в Київ засвідчив повне відновлення довіри між Польщею та Україною. Новий рівень відносин має закріпити анонсований договір.

Латвія готує загострення: як Рига пішла на конфлікт із РФ та російською меншиною

Латвія усунула останню перешкоду для знищення монументів, що пов’язані з радянською окупацією. Як на такий крок відповість РФ?

Кандидатський статус для України: аргументи на користь та на шкоду Києву

Україна має достатньо аргументів на підтримку рішення про надання статусу кандидата у члени ЄС і контраргументів проти потенційних застережень.