У Британії 3000 людей запрошують до клубу для коронавірусного експерименту

П'ятниця, 30 квітня 2021, 16:10

У Британії 3000 людей запрошують взяти участь в експериментальній вечірці, організованій з метою дослідити ризик поширення коронавірусу на таких заходах, якщо всі гості приходять з негативним тестом.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на ВВС.

Захід організовують у Ліверпулі, вечірка планується двічі - у п’ятницю та суботу. 

Взяти участь в експерименті можуть тільки мешканці агломерації Ліверпуля, за умови, що вони на даний час не мають типових для коронавірусу симптомів.

Перепусткою до клубу, окрім квитка, буде негативний результат "швидкого" тесту на коронавірус, зробленого не раніше ніж за 24 години до заходу. 

Під час самої вечірки гості не повинні будуть носити маски та дотримуватися дистанції. На п'ятий день необхідно буде здати ПЛР-тест, щоб організатори могли відстежити випадки зараження.

Зазначається, що це один із серії офіційних експериментальних заходів щодо безпечності масових скупчень людей. 

Раніше після експериментального концерту у Барселоні, на який зібрали 5000 глядачів з негативним тестом, не зареєстрували жодного випадку зараження коронавірусом.

Схожі експериментальні заходи організовують у Нідерландах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Чому візит Анджея Дуди до Києва став знаковим для відносин України та Польщі

Візит президента Анджея Дуди в Київ засвідчив повне відновлення довіри між Польщею та Україною. Новий рівень відносин має закріпити анонсований договір.

Латвія готує загострення: як Рига пішла на конфлікт із РФ та російською меншиною

Латвія усунула останню перешкоду для знищення монументів, що пов’язані з радянською окупацією. Як на такий крок відповість РФ?

Кандидатський статус для України: аргументи на користь та на шкоду Києву

Україна має достатньо аргументів на підтримку рішення про надання статусу кандидата у члени ЄС і контраргументів проти потенційних застережень.