Прем'єрку Норвегії оштрафували на майже 2000 євро за порушення коронаправил

П'ятниця, 9 квітня 2021, 11:54

Норвезька поліція заявила в п'ятницю, що оштрафувала прем'єр-міністра Ерну Солберг за порушення правил соціального дистанціювання під час організації сімейних зборів на святкування її дня народження.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Reuters.

Прем’єрці виписали штраф на 20 000 норвезьких крон (майже 2 тисячі євро), повідомив начальник поліції Оле Саєверуд.

Прем'єрка Норвегії вже вибачилась за те, що відсвяткувала своє 60-річчя з 13 членами сім'ї на гірському курорті, незважаючи на урядову заборону на заходи за участі понад 10 осіб.

"Ми запланували вечерю в ресторані, який, на нашу думку, відповідав коронавірусним рекомендаціям. Це було в ресторані, де ми забронювали три окремих столики і дотримувалися дистанції", - сказала Солберг.

Вечірка з нагоди дня народження викликала критику, в тому числі з боку підопічного Солберг - міністра охорони здоров'я Норвегії.

Хоча в більшості таких випадків поліція не виставляла б штрафу, прем'єр-міністр перебуває на передовій роботи уряду щодо введення обмежень, зазначила поліція.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Друга поразка Шольца: який сигнал німецькі виборці надіслали канцлеру та його партії

Старт роботи Олафа Шольца на посаді федерального канцлера вийшов не дуже вдалим. Це показала друга поспіль поразка на регіональних виборах.

Компенсація за знищене війною: на чому вже зараз варто зосередитися Україні

Завдання України – вимагати створення окремого міжнародного механізму з компенсації Україні за рахунок заморожених активів РФ.

Аргумент для Путіна: як питання Косова повернулося у велику політику

Якщо не поставити крапку в косовському питанні, то Росія буде постійно використовувати цей прецедент для виправдання анексії територій сусідніх держав.