Англія не збирається відкладати послаблення локдауну попри індійський штам

П'ятниця, 14 травня 2021, 10:18

У британському уряді заявили, що третій етап послаблення локдауну в Англії відбудеться, як і планувалося, в понеділок, незважаючи на стрімке поширення індійського варіанту коронавірусу.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Sky News.

Останні дані показують, що у Британії зафіксували 1313 випадків індійського варіанту проти 520, зафіксованих попереднього тижня.

Але міністр вакцин Надхім Захаві сказав, що дорожня карта COVID-19 на понеділок "залишається незмінною, оскільки вакцинація триває".

"На даний момент ми не маємо жодних доказів того, що на цей варіант не діють вакцини або він є більш серйозним у своєму впливі на людей", - сказав міністр.

З 17 травня паби та ресторани зможуть знову відкритись для обслуговування відвідувачів у приміщеннях.

Люди також матимуть вибір щодо того, чи будуть соціально дистанціюватися з близькими родичами та друзями, з якими вони зустрічаються. Також будуть дозволені зібрання членів різних домогосподарств з дотриманням обмеження в шість осіб.

21 червня з початком четвертого етапу послаблень  уряд хоче покласти край "усім обмеженням на соціальні контакти".

Відповідаючи на запитання щодо цього кроку, Захаві був більш двозначним, заявивши, що міністри будуть стежити за ситуацією з вірусом і "керуватися даними".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Пояснюємо, чому редактори New York Times не зрозуміли суть війни РФ проти України. І не тільки вони

Обмеження допомоги Україні та згода на поступки стане найгіршою геополітичною помилкою американської адміністрації за кілька десятиліть.

Напіввихід Росії: Москва прагне вийти із СОТ, але боїться цього кроку

Вийшовши із СОТ, РФ навряд чи колись зможе поновити своє членство на кращих умовах. А цілком ймовірно – і на нинішніх також.

Розворот Орбана: як новий уряд та надзвичайний стан мають змінити курс Угорщини

Новий уряд та введення "воєнної надзвичайної ситуації" через Україну - це все про зміни, які в один день відбулися в Угорщині.