В Австрії створили "карту ісламу", Ради Європи вимагає її закрити

Понеділок, 31 травня 2021, 17:42

Рада Європи закликала владу Австрії скасувати "карту ісламу", ​​створену урядом для позначення мусульманських місць в країні та пов'язаних з ними асоціацій і офіційних осіб.

Як повідомляє "Європейська правда", про це йдеться в заяві на сайті організації.

"Протидія екстремізму і небезпечним ідеологіям сьогодні є однією з найважливіших завдань національної безпеки. Тому вживати заходів проти поширення небезпечних наративів під прикриттям свободи релігії можна тільки послідовно. На жаль, "карта ісламу" Австрії не відповідає цій меті, а отже, має потенційно контрпродуктивний ефект", - йдеться в повідомленні.

"Багато мусульман сприймають форму і час публікації як вкрай дискримінаційні. Вони відчувають стигматизацію і загрозу своїй безпеці через публікацію адрес і інших деталей. "Карту ісламу" Австрії слід відкликати в її нинішньому вигляді", - наголошується в заяві.

Міністр інтеграції Австрії Сюзанна Рааб минулого тижня презентувала сайт під назвою "Національна карта ісламу" з назвами і місцезнаходженням понад 620 мечетей, асоціацій та офіційних осіб і їх можливих зв'язків за кордоном.

Група "Ісламська релігійна спільнота в Австрії" (IGGOE) вже заявила, що буде через суд домагатися закриття сайту. Група застерегла від таврування всіх мусульман, що живуть в Австрії, "як би потенційно небезпечним для суспільства і демократичного правопорядку в країні".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Підтримка тим, хто надихає світ: як ЄС допомогає українцям

Історія судитиме всю міжнародну спільноту за те, як ми допомагаємо українському народу пережити найгіршу гуманітарну катастрофу в Європі з часів Другої світової війни.

Ракети для Лукашенка: що стоїть за заявами Мінська про війну із Заходом

Заяви Лукашенко про купівлю у РФ ракетних комплексів "Іскандер" та С-400 можуть втягнути Білорусь у війну з Україною.

10 головних питань про геноцид в Україні, покарання за нього та міжнародні суди

"Увесь світ бачить фото з Бучі, Маріуполя, Харкова. То для чого потрібні інші докази, якщо звірства росіян і так очевидні?"