ЄС продовжив на 6 місяців санкції проти фігурантів "списку терористів"

Понеділок, 19 липня 2021, 15:27

Євросоюз переглянув перелік осіб та організацій, на яких поширюються обмежувальні заходи, спрямовані на боротьбу з тероризмом, та продовжив дію цих санкцій на пів року.

Як повідомляє "Європейська правда", про це йдеться у заяві на сайті Ради ЄС.

До санкційного списку входять 14 осіб та 21 група та суб’єкти, їхні кошти та інші фінансові активи у ЄС підлягають заморожуванню. Компаніям з ЄС також забороняється надавати їм кошти та економічні ресурси.

Рада вперше склала перелік після імплементації Резолюції РБ ООН 1373/2001, що була схвалена після терактів 11 вересня 2001 року.

Цей режим санкцій відокремлений від режиму ЄС, який реалізує резолюції Ради Безпеки ООН 1267 (1999), 1989 (2011) та 2253 (2015) і спрямований на Аль-Каїду та ІДІЛ.

ЄС також має власний режим санкцій, який дозволяє застосовувати санкції автономно до ІДІЛ та "Аль-Каїди", а також осіб та утворень, які їх підтримують.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?

120 днів боротьби за статус кандидата: погляд із Банкової

Так швидко не рухався до ЄС жоден із нинішніх членів чи кандидатів. І навряд чи хтось зможе це повторити. Але ми не зупиняємось і переходимо до наступних етапів.

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.