В ЄС затвердили другу вакцину від коронавірусу для дітей від 12 років

П'ятниця, 23 липня 2021, 16:54

Європейське агентство з лікарських засобів (EMA) видало дозвіл на вакцини від коронавірусу Moderna (Spikevax) дітям та підліткам віком від 12 до 17 років.

Як повідомляє "Європейська правда", відповідна заява розміщена на сайті ЕМА.

"Застосування вакцини Spikevax у дітей віком від 12 до 17 років буде таким же, як і у людей віком від 18 років. Її вводять у вигляді двох ін’єкцій у м’язи надпліччя з інтервалом у чотири тижні", - йдеться у заяві.

Агентство повідомило, що ефективність вакцини перевіряли під час дослідження, в якому взяли участь 3732 дитини у віці від 12 до 17 років.

Дослідження показало, що Spikevax дав подібну відповідь антитіл у дітей від 12 до 17 років та реакцію, яку спостерігали у молодих людей у віці від 18 до 25 років.

З кінця травня в ЄС було дозволено використовувати для дітей та підлітків тільки вакцину Pfizer.

На сьогоднішні використання вакцини для 12–17-річних дітей без попередніх захворювань загалом не рекомендується, але це можливо після медичної консультації та з урахуванням індивідуальних побажань та прийняття ризику, пояснив Stiko у червні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.

Битва за Рим: як Італія знайшла протиотруту від популістів

Провал популістів дає надію на зміну тренду - для перемоги більше не обов'язково просто наобіцяти найбільше за всіх. І це може мати світоглядні наслідки вже на наступних парламентських виборах.