Держприкордонслужба України роз'яснила обмеження на в'їзд і виїзд із Білорусі

Середа, 28 липня 2021, 19:29

Тимчасова заборона на в’їзд українців до Білорусі продовжує діяти.

Як повідомляє "Європейська правда", про це йдеться у роз’ясненні на сайті Державної прикордонної служби України.

Обмеження на в'їзд до Білорусі не поширюється на близьких родичів громадян Білорусі, іноземців, які прибувають до Білорусі для навчання або вакцинації від COVID-19, а також осіб, які слідують за дипломатичними та службовими паспортами та членів їхніх сімей, які слідують з ними.

Особи, які прибувають до Білорусі з країн, включених до списку на сайті МОЗ Білорусі, в яких фіксуються випадки інфекції COVID-19, зокрема, які прямують транзитом, мають перебувати 7 днів в самоізоляції.

Іноземці старше 6 років, які прибувають до Білорусі, за винятком тих, які мають дозвіл на постійне або тимчасове проживання в Білорусі, зобов'язані подати оригінал або копію медичного документа, що підтверджує негативний тест на COVID-19, оформлений протягом трьох днів до дати перетину кордону.

Тимчасове призупинення перетину державного кордону Білорусі на виїзд не поширюється на громадян, які мають посвідку на проживання або інший документ, що підтверджує право на проживання на території іншої держави, осіб, які відбувають для отримання медичної допомоги, згідно з трудовим контрактом для роботи за кордоном, для навчання, осіб, які мають дозвіл на проживання в Білорусі (у всіх випадках - не частіше одного разу протягом шести місяців).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Безвіз у червоній зоні: як нова хвиля епідемії змінить правила в'їзду в ЄС для українців

Чи довго ЄС зберігатиме для українців вільну дію безвізового режиму? Є шанс сподіватися на його збереження принаймні для вакцинованих.

Піррова перемога Трюдо: чому виграні вибори не вирішать проблем прем'єра Канади

Перемога Ліберальної партії на дострокових виборах у Канаді стала особистою поразкою її лідера та прем’єр-міністра Джастіна Трюдо.

Антикризова команда Джонсона: що стоїть за кадровими змінами у британському уряді

Британські консерватори втрачають підтримку – рейтинги навіть фіксують їхнє відставання від лейбористів. Чи вдасться Борису Джонсону переломити ситуацію?