У Португалії від COVID щеплюватимуть дітей 12-15 років

Вівторок, 10 серпня 2021, 16:40

Португалія вирішила розширити можливість щеплення вакциною проти COVID-19 на всіх дітей у віці від 12 до 15 років.

Про це у вівторок оголосило головне управління охорони здоров'я країни, повідомляє "Європейська правда" з посиланням на AP.

Рішення ухвалили після декількох днів невизначеності. Спочатку влада думала обмежити щеплення в цій віковій групі тільки дітьми з хронічними захворюваннями.

Читайте також
Німеччина починає постачання вакцин від коронавірусу біднішим країнам

Посадовці сумнівались через відсутність даних, але генеральний директор з питань охорони здоров'я Граса Фрейтас заявила, що дослідження в Європейському Союзі і Сполучених Штатах розвіяли сумніви Португалії.

Уроки в школах Португалії відновляться приблизно через чотири тижні. За офіційними оцінками, у віковій групі від 12 до 15 років налічується трохи більше 400 тисяч дітей.

Європейське агентство з лікарських засобів, регулюючий орган ЄС, рекомендувало поширити щеплення вакцинами від Pfizer/BioNTech і Moderna на дітей, старших 12 років.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Німецькі несподіванки: чим завершилися головні вибори року

У Німеччині ще рахують голоси, але коаліціада вже почалася. Хто став переможцем гонки і хто отримає "золоту акцію" у формуванні коаліції?

Між критикою Путіна та спробами порозумітися: якою буде Німеччина після Меркель

"Будь-який новий німецький лідер захоче врегулювати свої відносини з РФ. Однак населення Німеччини почало критичніше ставитися до Путіна".

"Золота" німецька акція: хто стане молодшим партнером у новій коаліції

За результатами виборів "Зелені" та вільні демократи мають дуже високі шанси отримати "золоту акцію" у новій німецькій коаліції.