Норвегія втретє відклала фінальний етап виходу з локдауну

П'ятниця, 13 серпня 2021, 14:48

У Норвегії втретє відклали перехід до фінального етапу скасування карантинних обмежень - до часу, коли всі дорослі люди отримають доступ до вакцини.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на NRK.

"У нас вже значне охоплення вакцинацією, але останніми тижнями приріст заражень знову прискорився", зазначила керівниця Інституту громадського здоров’я Камілла Столтенберг. 

Так звана четверта стадія виходу з карантину передбачає дозвіл на масові зібрання до 500 осіб, на відкритому повітрі - до 10 000 осіб, за умови, якщо зона події розділена на сектори по 500 учасників. 

Перехід до цього етапу вже відкладали спершу 5 липня, потім 28 липня.

Орієнтовною датою тепер називають 5 вересня - в інституті вважають, що до того часу встигнуть запропонувати вакцинацію всім дорослим. 

Попри чергове відтермінування "четвертого етапу", поки планують, що університети і школи з нового навчального року відкриються у звичайному режимі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Рік після Афганістану: що змінила найбільша зовнішньополітична поразка Джо Байдена

Рік тому Сполучені Штати розпочали виведення своїх останніх військових з Афганістану. Це рішення вплинуло не лише на регіон, але й на США та навіть на Україну.

Мир на умовах Туреччини: як Україні реагувати на тиск щодо нових переговорів з РФ

Події, які відбуваються в Криму, стають також частиною нашого переговірного процесу з Туреччиною та РФ ще до того, як він формально розпочався.

Залежність від сусіда: чому вступ України до ЄС прив'язаний до Молдови і навпаки

Україна та Молдова пов’язані у процесі інтеграції і будуть рухатися вперед тільки за умови, якщо і Київ, і Кишинів гарно виконуватимуть своє домашнє завдання.