Грузія розгорне перший за час епідемії польових госпіталь для коронахворих

Понеділок, 16 серпня 2021, 16:51

У Тбілісі на тлі рекордної кількості заражень коронавірусом готуються розгортати польовий госпіталь на 500 місць.

Як повідомляє "Європейська правда" з посиланням на "Ехо Кавказа", про це оголосила міністерка охорони здоров’я Катерина Тікарадзе. 

За її словами, міністерство робитиме усе можливе, аби ресурс госпіталю задіяли "у крайньому випадку". Більшість місць мають бути обладнані киснем.

Читайте також
Прем’єр Грузії заявив, що його слова про обов’язкову вакцинацію неправильно зрозуміли

Тікарадзе зазначила, що за необхідності можуть бути створені госпіталі і в інших регіонах.  

Нагадаємо, за останній тиждень Грузія зареєструвала рекордну кількість нових заражень коронавірусом - майже щоденно кількість хворих перевищувала 5000, а минулого вівторка встановила рекорд за час епідемії, наблизившись до 5700. Населення Грузії співмірне з населенням Києва.

У зв’язку зі сплеском заражень оголосили про закриття міського громадського транспорту, обмеження часу роботи ресторанів та заборону концертів і спортивних змагань. 

Ще на початку минулого тижня у МОЗ повідомляли, що в країні заповнені близько 94% ліжок для коронахворих, та допустили розгортання польових госпіталів, якщо ситуація суттєво не зміниться в наступні 10 днів. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Угода, що розлютила Макрона: як США та союзники змінюють світову систему безпеки

Безпекова угода США, Британії та Австралії спричинила скандал у трансатлантичній спільноті та стала викликом амбіціям Китаю в Індо-Тихоокеанському регіоні.

Східний фланг НАТО: як Румунія шукає інструменти для стримування РФ

Румунія однією з перших держав регіону відчула небезпеку від РФ, почавши вибудовувати систему противаг російському впливу.

Газовий шантаж Путіна: серйозно, проте Україна має шанси на перемогу

Серйозність ситуації на газовому ринку не означає неминучість програшу. Україна може зберегти транзит, завантажити ГТС і при цьому значно знизити ціни.