В Італії зібрали 500 тисяч підписів за референдум про декриміналізацію евтаназії

Понеділок, 23 серпня 2021, 18:43

В Італії зібрали 500 000 підписів за референдум про декриміналізацію евтаназії, що є необхідним мінімумом для проведення громадського голосування.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на The Times.

Петиція закликає до голосування про скасування статті в законі 1930 року, яка карає за вбивство особи, яка дала згоду, тюремним ув'язненням терміном до 15 років.

Перша внесена в парламент пропозиція закону про визнання евтаназії провалилася 37 років тому. Ватикан послідовно засуджував цю ідею, називаючи її "по суті злом".

Петиція отримала додаткові 70 000 голосів після того, як парламент затвердив правило, яке дозволяє онлайн-підписи.

"Ми хочемо досягти 750 000 до крайнього терміну 30 вересня, щоб захистити результат від можливих помилок, адміністративним затримкам або проблем з відправкою форм", - сказав 50-річний Марко Каппато, учасник кампанії і колишній депутат Європарламенту.

76-річний архієпископ Вінченцо Палья сказав, що референдум може відкрити двері для євгеніки.

Каппато, який був притягнутий до кримінальної відповідальності і виправданий за те, що супроводжував пацієнта з тетраплегією і сліпотою вмирати у Швейцарії, сказав, що Палья, схоже, не надає ніякого значення індивідуальній свободі або "священному праву відмовлятися від нав'язування чужого вибору щодо власного тіла і власного життя".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Газовий шантаж Путіна: серйозно, проте Україна має шанси на перемогу

Серйозність ситуації на газовому ринку не означає неминучість програшу. Україна може зберегти транзит, завантажити ГТС і при цьому значно знизити ціни.  

Останній аргумент для змін: які наслідки матиме скандал навколо Doing Business

Світовий банк прийняв рішення відмовитися від подальшої публікації рейтингу Doing Business. Як тепер змусити уряди проводити дерегуляцію?

Два тижні до вибуху: чому нові вибори заведуть Грузію у ще глибшу кризу

Політична криза у Грузії, що триває вже майже рік, незабаром може вийти на новий, безпрецедентно високий рівень.