Болгарія продовжила режим надзвичайної епідеміологічної ситуації на 3 місяці

Середа, 25 серпня 2021, 13:37

Уряд Болгарії вирішив продовжити на 3 місяці режим надзвичайної ситуації у сфері охорони здоров’я у зв’язку з коронавірусом.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на агентство БГНЕС.

Тимчасовий міністр охорони здоров'я Стойчо Кацаров заявив, що в країні зростає кількість нових хворих на коронавірус.

"Причини цього в тому, що наша країна вступає в нову хвилю пандемії. Ми реєструємо зростання кількості інфікованих та госпіталізованих. Це вимагає подовження надзвичайної епідемічної ситуації", - сказав міністр.

Період продовження надзвичайної ситуації виправдовується тим, що середня тривалість пандемічної хвилі становить близько двох з половиною місяців.

Цей термін є гарантією безпеки та реалізації протиепідемічних заходів, а також заходів прикордонного контролю, додав Кацаров.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Німецькі несподіванки: чим завершилися головні вибори року

У Німеччині ще рахують голоси, але коаліціада вже почалася. Хто став переможцем гонки і хто отримає "золоту акцію" у формуванні коаліції?

Між критикою Путіна та спробами порозумітися: якою буде Німеччина після Меркель

"Будь-який новий німецький лідер захоче врегулювати свої відносини з РФ. Однак населення Німеччини почало критичніше ставитися до Путіна".

"Золота" німецька акція: хто стане молодшим партнером у новій коаліції

За результатами виборів "Зелені" та вільні демократи мають дуже високі шанси отримати "золоту акцію" у новій німецькій коаліції.