Google інвестує мільярд євро в хмарні сервіси і відновлювану енергетику в Німеччині

Вівторок, 31 серпня 2021, 15:54

Американський технологічний гігант Google заявив у вівторок, що інвестує 1 млрд євро до 2030 року для розширення інфраструктури хмарних обчислень у Німеччині та збільшення використання відновлюваної енергії.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на AP.

Інтернет-гігант заявив, що планує додати нові центри хмарних обчислень у федеральній землі Берлін та у місті Ганау.

Компанія Google заявила, що протягом найближчих років буде купувати більше 140 мегаватів електроенергії у німецької дочірньої компанії французької комунальної компанії Engie для управління центрами обробки даних.

За словами Google, Engie гарантуватиме, що 80% електроенергії надходить з безвуглецевих джерел, включаючи новий сонячний парк і 22 існуючих вітропарки в Німеччині. Google заявила, що має намір повністю перейти на відновлювану енергію до 2030 року.

Міністр економіки Німеччини Петер Альтмаєр назвав оголошення "сильним сигналом" для зеленої енергетики та цифрової інфраструктури.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Між критикою Путіна та спробами порозумітися: якою буде Німеччина після Меркель

"Будь-який новий німецький лідер захоче врегулювати свої відносини з РФ. Однак населення Німеччини почало критичніше ставитися до Путіна".

"Золота" німецька акція: хто стане молодшим партнером у новій коаліції

За результатами виборів "Зелені" та вільні демократи мають дуже високі шанси отримати "золоту акцію" у новій німецькій коаліції.  

Вугілля важливіше за Євросоюз: чи піде Польща на порушення рішення Суду ЄС

Суперечка щодо копальні "Турув" може призвести до нового витка конфлікту Польщі та Євросоюзу. Варшава може відмовитися виконувати рішення Суду ЄС.