У Латвії хочуть оголосити надзвичайну ситуацію на кордоні з Білоруссю через нелегалів

Понеділок, 9 серпня 2021, 13:03

Міністр внутрішніх справ Латвії Марія Голубєва пропонує уряду оголосити надзвичайну ситуацію на латвійсько-білоруському кордоні.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на портал Delfi.

Таке рішення необхідно, на її думку, щоб захистити латвійські та зовнішні кордони Євросоюзу від "зброї нелегальної міграції".

При позитивному рішенні надзвичайна ситуація буде введена на частини Аугшдаугавського і Краславського країв, що дозволить Державній прикордонній службі затримувати нелегальних мігрантів і повертати їх на кордон, який вони перетнули.

На такий крок раніше пішла литовська влада, тому нелегальні мігранти в останні дні все частіше намагаються перетнути латвійський і польський кордони.

За останні три дні за незаконний перетин латвійсько-білоруського кордону затримано 160 осіб.

При цьому в Литву третю добу поспіль не пустили жодного нелегала. Зокрема, з півночі в неділю до півночі в понеділок, литовські прикордонники повернули до Білорусі 150 осіб, які намагалися нелегально перейти кордон в недозволених місцях.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Між критикою Путіна та спробами порозумітися: якою буде Німеччина після Меркель

"Будь-який новий німецький лідер захоче врегулювати свої відносини з РФ. Однак населення Німеччини почало критичніше ставитися до Путіна".

"Золота" німецька акція: хто стане молодшим партнером у новій коаліції

За результатами виборів "Зелені" та вільні демократи мають дуже високі шанси отримати "золоту акцію" у новій німецькій коаліції.  

Вугілля важливіше за Євросоюз: чи піде Польща на порушення рішення Суду ЄС

Суперечка щодо копальні "Турув" може призвести до нового витка конфлікту Польщі та Євросоюзу. Варшава може відмовитися виконувати рішення Суду ЄС.