У Туреччині взяли під контроль майже всі лісові пожежі

Понеділок, 9 серпня 2021, 13:47

Міністр сільського і лісового господарства Туреччини Бекір Пакдемірлі заявив, що майже всі лісові пожежі в країні, за винятком двох у провінції Мугла, під контролем.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на агентство Anadolu.

"За винятком пожеж у Міласі та Кейчегізі, усі лісові пожежі в нашій країні були взяті під контроль. "Герої лісу" продовжують працювати з великою відданістю з землі та повітря в Міласі та Кейчегізі", - заявив міністр.

У неділю турецька влада повідомляла, що за останні 12 днів були взяті під контроль або погашені 234 пожежі в 47 провінціях.

Глава МОЗ Туреччини Фахреттін Кодж заявив, що кількість загиблих при лісових пожежах в Туреччині зросла до восьми, постраждалих - до 864.

Міністр Пакдемірлі запевнив, що території, спустошені пожежами, не будуть використовуватися для інших цілей, окрім як для нових зелених насаджень.

Міністр також сказав, що Греція попросила турецький літак для гасіння пожеж.

"Ми оцінюємо це прохання. Зі згасанням лісових пожеж у Туреччині, якщо ми зможемо, то надамо літак Греції", - заявив він.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Відповідь на російські фейки: як Україна переходить на систему НАТО у контролі над зброєю

Звичайні процедури моніторингу кінцевого використання західної зброї в Україні погано підходять для зон активних бойових дій.

Межа війни: що вже змінилося та чого чекати у роботі кордону між Україною та ЄС

Автомобільні пункти пропуску на західному кордоні стали основними воротами України. Варто розібратися, які процеси там відбуваються...

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.