У Туреччині взяли під контроль майже всі лісові пожежі

Понеділок, 9 серпня 2021, 13:47

Міністр сільського і лісового господарства Туреччини Бекір Пакдемірлі заявив, що майже всі лісові пожежі в країні, за винятком двох у провінції Мугла, під контролем.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на агентство Anadolu.

"За винятком пожеж у Міласі та Кейчегізі, усі лісові пожежі в нашій країні були взяті під контроль. "Герої лісу" продовжують працювати з великою відданістю з землі та повітря в Міласі та Кейчегізі", - заявив міністр.

У неділю турецька влада повідомляла, що за останні 12 днів були взяті під контроль або погашені 234 пожежі в 47 провінціях.

Глава МОЗ Туреччини Фахреттін Кодж заявив, що кількість загиблих при лісових пожежах в Туреччині зросла до восьми, постраждалих - до 864.

Міністр Пакдемірлі запевнив, що території, спустошені пожежами, не будуть використовуватися для інших цілей, окрім як для нових зелених насаджень.

Міністр також сказав, що Греція попросила турецький літак для гасіння пожеж.

"Ми оцінюємо це прохання. Зі згасанням лісових пожеж у Туреччині, якщо ми зможемо, то надамо літак Греції", - заявив він.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Між критикою Путіна та спробами порозумітися: якою буде Німеччина після Меркель

"Будь-який новий німецький лідер захоче врегулювати свої відносини з РФ. Однак населення Німеччини почало критичніше ставитися до Путіна".

"Золота" німецька акція: хто стане молодшим партнером у новій коаліції

За результатами виборів "Зелені" та вільні демократи мають дуже високі шанси отримати "золоту акцію" у новій німецькій коаліції.  

Вугілля важливіше за Євросоюз: чи піде Польща на порушення рішення Суду ЄС

Суперечка щодо копальні "Турув" може призвести до нового витка конфлікту Польщі та Євросоюзу. Варшава може відмовитися виконувати рішення Суду ЄС.