Німеччина минулого року зібрала рекордну кількість податків на собак

Середа, 15 вересня 2021, 11:47

У 2020 році за рахунок оподаткування власників собак німецька скарбниця отримала 380 мільйонів євро.

Такі дані оприлюднило Федеральне статистичне відомство, повідомляє "Європейська правда" з посиланням на DW.

У порівнянні з 2019 роком збори від оподаткування на утримання собаки збільшилися на 2,7%.

Читайте також
В Іспанії, щоб обійти карантин, пропонують собак в оренду

 У 2021 році цей тренд триває: в першому кварталі відповідні податкові надходження склали вже 159 мільйонів євро, що на 8,4% більше, ніж за аналогічний період попереднього року.

Незважаючи на те, що кількість домашніх улюбленців справді могла збільшитися через пандемію, тенденція до зростання податкових зборів з'явилася ще раніше. Як відзначають статистики, в 2010 році до бюджету за цією статтею надійшло 258 мільйонів євро.

У Німеччині після появи вдома собаки власник повинен зареєструвати її в податковій інспекції за місцем проживання. Розмір податків залежить від міста або населеного пункту, податки на бійцівських собак в багатьох містах вищі.

Якщо хтось має кілька собак, то податки доведеться платити за кожну окремо, а за кожну наступну - більше, ніж за попередню.

Власники кішок від сплати податків в Німеччині поки звільнені. У країні проживає близько 35 мільйонів собак, кішок, хом'яків та інших домашніх тварин.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Між критикою Путіна та спробами порозумітися: якою буде Німеччина після Меркель

"Будь-який новий німецький лідер захоче врегулювати свої відносини з РФ. Однак населення Німеччини почало критичніше ставитися до Путіна".

"Золота" німецька акція: хто стане молодшим партнером у новій коаліції

За результатами виборів "Зелені" та вільні демократи мають дуже високі шанси отримати "золоту акцію" у новій німецькій коаліції.  

Вугілля важливіше за Євросоюз: чи піде Польща на порушення рішення Суду ЄС

Суперечка щодо копальні "Турув" може призвести до нового витка конфлікту Польщі та Євросоюзу. Варшава може відмовитися виконувати рішення Суду ЄС.