З Кабула вилетів рейс зі 170 громадянами США та країн Європи

П'ятниця, 17 вересня 2021, 19:52

Третій чартерний рейс, який доставляє мирних жителів з Афганістану в Катар після виведення військ США в минулому місяці, вилетів в п'ятницю з близько 170 пасажирами на борту.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Reuters.

Офіційний представник Катару заявив, що на борту знаходяться іноземні громадяни з Бельгії, Великобританії, Хорватії, Німеччини, Нідерландів та Італії, а також США.

"Там люди б теж за шасі чіплялися": Байден образив Таджикистан, виправдовуючись за події в Кабулі

За словами чиновника, пасажири були доставлені в аеропорт Кабула катарським конвоєм після того, як була досягнута домовленість про безпечний прохід з талібами.

У Досі пасажири спочатку будуть проживати в комплексі, який приймає афганців та інших евакуйованих.

Катар став ключовою ланкою між Заходом і Талібаном. Держава Перської затоки є близьким союзником США, на його території розміщується найбільша американська військова база на Близькому Сході, а з 2013 року тут знаходиться політичний офіс Талібану.

Нагадаємо, перший комерційний рейс з Кабула вилетів 9 вересня і Qatar Airways вивезли понад сто людей, серед яких було двоє українців.

МЗС повідомляло, що евакуації з Афганістану чекають 159 українців, вони не належать до груп ризику. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.

Курс на одну з найсильніших армій Європи: як Польща модернізує свої збройні сили

Захист східного флангу Альянсу стає дедалі актуальнішим, і в польському уряді воліють спиратися не лише на союзників по альянсу, але й на власні сили.