У Франції за місяць помітно зросла підтримка Макрона

П'ятниця, 24 вересня 2021, 10:32

До чинного президента Франції Еммануеля Макрона позитивно ставляться 46% французів.

Про це свідчить опитування BVA - Orange, проведене на замовлення RTL, повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Le Figaro.

Це на шість процентних пунктів більше, ніж у попередньому місяці, коли до Макрона позитивно ставилися 40% респондентів. 

Зростання підтримки президента спостерігається у всіх категоріях населення, хоча за категоріями різниця підтримки залишається значною. Так, серед працівників робітничих професій Макрона підтримують 40%, але це на 7% більше, ніж в попередньому опитуванні. Серед багатших категорій населення до нього позитивно ставляться 52%.

Еммануель Макрон ще офіційно не заявив про те, що балотуватиметься у наступних президентських виборах, але за його заявами та участю в публічних заходах вже помітно, що він почав підготовку до кампанії. 

Наразі підтримка у президента під кінець каденції помітно краща, ніж у багатьох його попередників. Так, Ніколя Саркозі за 7 місяців до нових виборів позитивно оцінювали 32% виборців, а Франсуа Олланда - лише 18%. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Тяжкі часи для Орбана: чому нова перемога угорської влади більш не є гарантованою

Команді Віктора Орбана доведеться пройти найважче політичне випробування за останні 12 років свого безперервного правління.

Інша енергетика: як Україні стати експортером водню до ЄС

Чи зможе Україна стала гравцем та партнером ЄС на ринку зеленого водню? Це реально, але час на впровадження необхідних реформ швидко спливає.

Пробудження дракона: чому Уельс заговорив про незалежність від Британії

Вихід Британії зі складу ЄС дав "друге дихання" національним рухам Сполученого Королівства. Досі у цьому контексті дуже рідко згадували валлійців - як виявилося, дарма.