У Данії рекомендували додаткову дозу вакцини від коронавірусу всім, щепленим Johnson & Jonnson

Вівторок, 28 вересня 2021, 17:09

Національна рада охорони здоров’я Данії рекомендувала запропонувати додаткову дозу мРНК-вакцини від коронавірусу усім, хто отримав вакцину Johnson & Johnson, для захисту якою достатньо однієї дози. 

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на DR.

Таких пацієнтів в країні близько 50 тисяч осіб. Додаткове щеплення рекомендують зробити вакциною Pfizer або Moderna.

В органі пояснюють рішення тим, що дослідження свідчать про менший захист від вірусу після вакцинації Johnson & Johnson.

Окрім того, планується запропонувати підсилюючу дозу вакцини усім людям віком від 85 років, а на наступному етапі ревакцинації - медикам і людям віком до 65 років, для яких є підвищений ризик тяжкого перебігу коронавірусної хвороби.

Перед цим у Данії анонсували вакцинацію додатковою підсилюючою дозою для мешканців будинків для літніх людей, а також людей з особливо слабким імунітетом

Нагадаємо, з 10 вересня Данія більше не вважає COVID-19 хворобою, що становить серйозну загрозу для суспільства, і скасувала всі обмеження, запроваджені для боротьби з поширенням коронавірусу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Битва за Рим: як Італія знайшла протиотруту від популістів

Провал популістів дає надію на зміну тренду - для перемоги більше не обов'язково просто наобіцяти найбільше за всіх. І це може мати світоглядні наслідки вже на наступних парламентських виборах. 

Злочини навколо Земана: як оточення президента обманювало Чехію

Найближче оточення президента Земана готується до кримінальних звинувачень і, можливо, вже почало термінову евакуацію до РФ.

Від проривів до відкатів: що відбувається із виконанням Угоди про асоціацію

Понад чверть зобов’язань, передбачених Угодою про асоціацію, Україною виконано повністю. Однак щодо ще однієї чверті завдань робота навіть не розпочиналася.