Президент Євроради обговорив з Путіним ситуацію в Афганістані

Середа, 8 вересня 2021, 13:56

Президент Європейської ради Шарль Мішель обговорив з президентом Росії Владіміром Путіним ситуацію в Афганістані.

Як повідомляє "Європейська правда", про це Мішель написав в Twitter.

"Обговорив з президентом Росії останній розвиток подій в Афганістані і їхній вплив на регіон в цілому. ЄС і Росія зацікавлені в регіональній стабільності", - написав Мішель.

На сайті Кремля поки немає інформації про телефонну розмову.

Пізніше Мішель також написав, що провів телефонну розмову з президентом Ірану, з яким обговорив події в Афганістані та важливість якнайшвидшого відновлення переговорів щодо виконання "ядерної угоди".

"ЄС та Іран мають загальний інтерес до спільної роботи з регіональних і глобальних питань, в тому числі по Афганістану", - зазначив він.

Нагадаємо, після кризи в Афганістані минулого тижня міністри оборони ЄС обговорили пропозиції щодо сил швидкого реагування та можливості переходу до спеціальної військової співпраці між зацікавленими країнами-членами ЄС.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Литва проти Китаю: як маленька країна Балтії кидає виклик азійській наддержаві

Більше, аніж будь-яка інша європейська країна, у конфлікт із Китаєм втягнулася маленька Литва. Чому Вільнюс зважився на протистояння та які наслідки це матиме?

Війна регуляторів: чому Україна втратила баланс між захистом ринку та споживача

Як знайти баланс між інтересами споживача і захистом нацвиробника? Для ЄС це питання давно вирішене. Але для України це – нерозв'язна проблема.

Незакінчений конфлікт: що відбувається з Карабахом за рік після війни

Рівно рік тому на Південному Кавказі почалася нова війна. Попри поразку Вірменії, війна не поставила всі крапки над "і" щодо майбутнього Нагірного Карабаху.