Іспанія скасовує ковідні обмеження доступу до терміналів аеропортів

Середа, 13 жовтня 2021, 13:33

Уряд Іспанії з п’ятниці скасовує обмеження, запроваджені з метою контролювати число людей в терміналах аеропортів під час пандемії.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на The Local.

Вперше введена в липні 2020 року, заборона означала, що тільки пасажири з посадковим талоном, персонал аеропорту та сили безпеки могли потрапити в 46 аеропортів в Іспанії.

Уряд Іспанії у понеділок скасував ці обмеження, зміни набудуть чинності з п’ятниці, 15 жовтня, тобто сім’ям і парам більше не доведеться прощатися вдома чи поза терміналом.

"Доступ супутників до терміналів аеропорту буде дозволений, хоча і може бути обмежений у години, коли існує великий наплив людей, щоб уникнути скупчення", - повідомили в міністерстві транспорту Іспанії.

При цьому обов’язковою залишається вимога носіння масок для обличчя, додала речниця іспанського уряду Ізабель Родрігес.

Маски, а також зобов’язання дотримуватися безпечної відстані 1,5 метра, є єдиними обмеженнями, які залишаються в аеропортах Іспанії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Розділене тріо: як Молдова, Грузія та Україна шукають свої шляхи для зближення з ЄС

Київ обрав найбільш оригінальний шлях. Ми не подаємо заявку, принаймні зараз, але домовляємося про підтримку членства України в ЄС...

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.