У Румунії автоматично від’єднався від мережі другий блок АЕС

Четвер, 14 жовтня 2021, 13:00

Вранці 14 жовтня другий блок АЕС "Чорнавода" автоматично від’єднався від енергосистеми, жодної небезпеки у зв’язку з цим немає.

Як повідомляє "Європейська правда", про це повідомила компанія-оператор Nuclearelectrica 14 жовтня.

"Автоматичне від’єднання блоку 2 відбулося у безпечних умовах, усі системи спрацювали так, як і заплановано на випадок подібних ситуацій. Автоматичне від’єднання блоку 2 ніяк не вплинуло на безпеку реактора, персоналу станції, населення та довкілля", - зазначають у заяві.

Фахівці встановлюють причини, через яку спрацювала система автоматичного від’єднання. 

АЕС "Чорнавода" - єдина атомна електростанція у Румунії з двома діючими блоками, спорудження другого закінчили у 2007 році. Станція забезпечує близько 20% потреб країни в електроенергії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.

Битва за Рим: як Італія знайшла протиотруту від популістів

Провал популістів дає надію на зміну тренду - для перемоги більше не обов'язково просто наобіцяти найбільше за всіх. І це може мати світоглядні наслідки вже на наступних парламентських виборах.