У Румунії оштрафували постачальників газу за підвищення цін всупереч фіксованим ставкам

П'ятниця, 15 жовтня 2021, 10:44

Румунське агентство з нагляду за енергетикою ANRE оштрафувало декількох постачальників природного газу за підвищення ціни на газ, що поставляється за контрактами з фіксованою ставкою.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Euractiv.

Уряд нещодавно лібералізував в країні ринки електроенергії та природного газу для домашніх господарств. Постачальники почали надавати широкий спектр пропозицій, але з того часу ціни на енергоносії на світових ринках різко зросли.

Румунські підрозділи Engie і E.ON, а також дві інші фірми були оштрафовані, оскільки клієнти скаржилися на те, що постачальники повідомили їх про підвищення цін на газ протягом терміну дії контракту, хоча вони підписали контракти з фіксованою ставкою.

ANRE також попросило компанії повідомити всіх своїх клієнтів, які прийняли пропозиції з фіксованою ставкою, про те, що вони збережуть ціну незмінною протягом усього періоду, зазначеного в контракті.

Кілька днів тому румунське управління у справах захисту прав споживачів оштрафувало компанії Engie Romania, E.ON Energie Romania і Restart Energy One за різні проблеми, пов'язані з їх договірними пропозиціями і цінами.

Нагадаємо, Європейська комісія затвердила пакет заходів, щоб протистояти винятковому зростанню світових цін на енергоносії, яке, за прогнозами, триватиме всю зиму.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

"Очищення" Австрії: як корупційний скандал змінив уряд та партію влади

Наймолодший канцлер в історії Австрії остаточно йде з політики. Слідом за ним посад позбулися й близькі до нього міністри.

Польща сперечається за родинні цінності: чому створення Інституту сім'ї розкололо суспільство

Польська влада хоче створити інститут, що опікуватиметься питаннями родини. Чому цей крок ще більше посилює розкол у суспільстві?

Небезпечний Китай: як Україні мінімізувати ризики у співпраці зі "стратегічним партнером"

Недружні дії та погрози Пекіна дозволяють поставити під сумнів стратегічність українсько-китайського партнерства. Що в такій ситуації робити Києву?