У Британії найбільше смертей від коронавірусу з березня і майже 48 тисяч випадків зараження

Вівторок, 19 жовтня 2021, 19:57

У Великій Британії зареєстровано 223 випадки смерті від COVID-19 протягом 28 днів після позитивного тесту, що є найбільшим щоденним показником з початку березня.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Sky News.

Це найбільший стрибок щоденної смертності від COVID-19 з 9 березня, коли 231 людей померли протягом 28 днів після позитивного результату тесту.

У понеділок Британія повідомила про 49 156 випадківCOVID-19 - це найвищий показник з 17 липня. У вівторок було зареєстровано ще 43 738 нових випадків коронавірусу.

Член Об'єднаного комітету з вакцинації та імунізації професор Адам Фінн заявив, що "дуже швидке зростання" числа випадків у Британії є "віддзеркаленням того, як люди поводиться".

"На загальну думку, життя повернулася в нормальне русло, і в результаті інфекція поширюється", - сказав Фінн, зазначивши, що в приміщеннях майже ніхто не носить маски.

Він додав, що, якщо не буде "чіткого повідомлення про те, що зараз у нас більше інфекції, ніж в будь-який момент пандемії", незважаючи на меншу кількість госпіталізацій, люди "насправді не будуть вживати заходів обережності".

У Британії один з найвищих рівнів вакцинації у світі. Понад 49 мільйонів людей, або 86% британців віком від 12 років отримали першу дозу вакцини.

Кількість людей, які отримали другу дозу вакцини, зараз становить понад 45 мільйонів, або близько 79% людей віком від 12 років.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: