У Німеччині пройшли обшуки в громадян Росії за підозрою в плануванні теракту

Четвер, 28 жовтня 2021, 12:17

У четвер німецькі антитерористичні сили здійснили рейди в будинках п'яти молодих людей у районі Дюрен на захід від Бонна за підозрою у плануванні теракту, натхненого терористичною "Ісламською державою".

 Про це повідомила прокуратура міста Дюссельдорф, пише "Європейська правда" з посиланням на Deutschlandfunk.

Свідок з України впізнав обвинуваченого у вбивстві чеченського командира в Берліні

Жоден із п'яти підозрюваних  віком від 16 до 22 років не був заарештований, оскільки судді видали слідчим лише ордери на обшук. Більшість з підозрюваних є неповнолітніми.

Двоє підозрюваних є громадянами Німеччини, двоє мають подвійне громадянство Росії та Німеччини, ще один має турецьке громадянство.

Підозрюваних звинувачують у підготовці теракту на основі пропагандистських матеріалів угруповання "Ісламська держава", заявила прокуратура.

Слідчі проаналізують матеріали, конфісковані під час обшуку, щоб використати їх як докази проти підозрюваних у ході можливого судового розгляду.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Курт Волкер: До кінця року ми побачимо зміну на фронті, а далі у росіян буде складна зима

"Коли вам протистоїть такий ворог – місця для компромісу немає. Зараз надто ризиковано навіть тимчасово залишати Крим у руках Росії..."

Відповідь на російські фейки: як Україна переходить на систему НАТО у контролі над зброєю

Звичайні процедури моніторингу кінцевого використання західної зброї в Україні погано підходять для зон активних бойових дій.

Межа війни: що вже змінилося та чого чекати у роботі кордону між Україною та ЄС

Автомобільні пункти пропуску на західному кордоні стали основними воротами України. Варто розібратися, які процеси там відбуваються...