Єврокомісія подала на Ірладію в суд через небезпечну питну воду

П'ятниця, 12 листопада 2021, 14:08

Європейська комісія заявила у п'ятницю, що вирішила подати на Ірландію до Суду Європейського Союзу за недотримання вимог директиви щодо питної води.

Про це повідомила пресслужба Єврокомісії, пише "Європейська правда".

"Директива вимагає від держав-членів забезпечити, щоб вода, призначена для споживання людьми, була корисною та чистою", - йдеться у заяві Єврокомісії.

Читайте також
Населення Ірландії перевищило 5 млн осіб вперше за 170 років

"В Ірландії рівень хімічної сполуки тригалометанів у питній воді давно перевищує параметричне значення, встановлене в Директиві про питну воду у низці зон водопостачання по всій країні", - додали в ЄК.

Ці хімічні речовини утворюються у питній воді у процесі дезінфекції. Перевищення параметричного значення тригалометанів може спричинити потенційні ризики для здоров'я людини.

Відзначається, що безпечний рівень перевищений у 30 зонах водопостачання Ірландії, де обслуговується понад 200 000 осіб.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Відеозустріч Байден-Путін: наслідки та ризики для України

Чи призведе нова зустріч президентів США та РФ до деескалації?

Нова вимога Путіна: що стало головним на переговорах лідерів США та РФ

Створення міфів і доведення їх до рівня майже релігії є однією з визначальних особливостей Росії. Схоже, те саме відбувається й зараз стосовно України та НАТО.

Канцлерка ЄС: як Ангела Меркель зробила Німеччину лідером Європи

Ангела Меркель стала втіленням німецького лідерства у Європі. Лідерства, яке залежало від особи канцлерки не менше, аніж від економічної могутності Німеччини.