Винищувачі країн НАТО перехопили два бомбардувальники РФ над Північним морем

П'ятниця, 12 листопада 2021, 16:50

Два бельгійські винищувачі F-16, які відповідають за моніторинг повітряного простору Нідерландів, у п'ятницю перехопили два російські бомбардувальники Ту-160 у небі над Північним морем.

Про це повідомили Королівські ВПС Нідерландів у своєму Twitter-акаунті, пише "Європейська правда".

Відзначається, що російські бомбардувальники рухалися з півночі. Обидва F-16 нетривалий час супроводжували їх, поки вони не наблизились до зони відповідальності британських повітряних сил. Після цього британські ВПС взяли на себе супровід.

Раніше у п'ятницю за російськими бомбардувальниками наглядали військові літаки з Норвегії.

Бельгія та Нідерланди несуть спільну відповідальність за спостереження за повітряним простором країн Бенілюксу. Вони чергуються кожні кілька тижнів. У ці дні за спостереження відповідальні бельгійські ВПС.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Добрива лише для себе: чи допоможе СОТ впоратися з новою світовою кризою

Найгірший сценарій, що загрожує світовій економіці, – ефект доміно. Це означає, що обмеження експорту добрив запровадять усі провідні виробники.

Вакцинуйся або плати: як Австрія першою в ЄС впроваджуватиме обов'язкове щеплення

Австрія стане першою країною в Європі, яка запровадить обов’язкову вакцинацію. Як це працюватиме і чи не порушуватиме це права людини?

Канцлер Шольц: все про новий уряд Німеччини та його співпрацю з Україною

Яким буде новий німецький уряд і яких сюрпризів від нього варто чекати? Значною мірою це залежатиме від рівня "автономності", який отримають нові міністри.