Туреччина не планує запроваджувати локдаун

Вівторок, 23 листопада 2021, 15:16

Влада Туреччини стверджує, що не планує жодних карантинів найближчим часом, попри те, що кількість випадків коронавірусу становить близько 25 000 щодня.

Про це пише Huriyet, повідомляє "Європейська правда".

"Ми не думаємо про боротьбу з пандемією через карантин у найближчий період", — сказав міністр охорони здоров’я Фахреттін Коджа

Коджа сказав, що уряд надає великого значення особистим заходам, особливо вакцинації.

Коментуючі критичні закиди, що двох доз вакцини недостатньо для захисту від вірусу, Коджа сказав: "Так само вакцини проти дифтерії, кашлюку та правця вводять п’ять разів, а не один раз".

Міністр зазначив, що вакцина від COVID-19 також має певний період захисту.

Говорячи про ліки, які використовуються для лікування коронавірусу, Коджа сказав, що зараз турецька влада зосереджена на двох препаратах: "Молнупіравір" і препарат Pfizer.

"Отримано дозвіл на "Молнупіравір", і деякі країни зробили замовлення. Туреччина сповнена рішучості ознайомити наших громадян з цими препаратами на ранньому етапі", – сказав Коджа.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Війна за санкції: як питання "Північного потоку-2" розкололо Конгрес США

Республіканці блокують ухвалення оборонного бюджету США, вимагаючи включити в нього нові санкції проти "Північного потоку-2".

Відповідь Лукашенку: як Україна має реагувати на "кримські" погрози диктатора

Лукашенко знає: зраджувати його особисто у разі, якщо він виконає не все обіцяне, Путін не буде. Зрештою, місця в Росії багато, і не лише в Ростові.

Країна без олігархів: як Польщі вдалося уникнути союзу великого бізнесу та влади

Особливості польської приватизації не дозволили з'явитися потужним олігархам, як це було у сусідніх країнах. Як це вдалося і чи не має цей шлях своїх недоліків?