У Данії хочуть повернути масковий режим

Середа, 24 листопада 2021, 18:36

Уряд Данії в середу запропонував відновити обов’язкове використання масок в громадському транспорті, магазинах і в галузі охорони здоров’я, щоб запобігти поширенню коронавірусної інфекції.

Про це, як пише "Європейська правда", повідомляє Reuters.

Уряд також запропонував розширити використання цифрового ковід-сертифіката, щоб охопити вищі навчальні заклади, перукарні, робочі місця та сферу догляду за літніми людьми, повідомив міністр охорони здоров’я Магнус Хейніке.

У Данії, як і в багатьох інших країнах, спостерігається зростання кількості інфекцій, а органи охорони здоров’я кажуть, що кількість випадків і госпіталізацій зросла швидше, ніж очікувалося.

"Дельта-варіант набагато заразніший, і він кидає нам виклик. Тому ми повинні використовувати ці інструменти", – сказав Хейніке.

"Хоча маски дратують, ми можемо з цим жити. Шкода, що вони змушені повернутися, але вони необхідні", – сказав голова Національної ради охорони здоров’я Серен Бростром.

У разі схвалення парламентом ці заходи набудуть чинності з наступного понеділка.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Країна без олігархів: як Польщі вдалося уникнути союзу великого бізнесу та влади

Особливості польської приватизації не дозволили з'явитися потужним олігархам, як це було у сусідніх країнах. Як це вдалося і чи не має цей шлях своїх недоліків?

CBAM по експорту: що таке "вуглецевий податок" ЄС та чим він загрожує Україні

Кліматичні ініціативи Євросоюзу вдарять по найболючішому: торгівлі між Україною та ЄС. Що в такій ситуації варто робити Києву?

Меркель не лише з Путіним: де канцлерка опиралася диктаторам, а де йшла на поступки

Якими були взаємини Ангели Меркель з диктаторами сучасності? ЄвроПравда публікує у скороченому вигляді один з розділів нової біографії канцлерки.