Німецькі ультраправі скасували свій з’їзд через коронавірус

П'ятниця, 26 листопада 2021, 18:49

Ультраправа "Альтернатива для Німеччини" (AfD), яка виступала проти багатьох обмежень у країні через пандемію, скасувала запланований на наступний місяць з’їзд партії через сплеск коронавірусної інфекції.

Про це, як пише "Європейська правда", повідомляє AP.

Співлідери "Альтернативи для Німеччини" заявили в п’ятницю, що рішення про перенесення зустрічі 11-12 грудня було прийняте "з огляду на "обов’язок турботи та відповідальності за членів, делегатів, всього персоналу AfD, а також обслуговуючого персоналу".

Одна з лідерів партійної парламентської групи Аліса Вейдель нещодавно заразилася вірусом. Німецький суспільний мовник MDR повідомив у четвер, що лідер партії в землі Тюрингія Бьорн Хекке також був заражений. Кілька регіональних чиновників AfD померли від COVID-19.

Близько двох десятків законодавців AfD не змогли взяти участь у пленарному засіданні під час першого засідання новообраного парламенту Німеччини минулого місяця через відмову показати свідоцтво про вакцинацію, негативний тест чи доказ одужання.

Опитування показують, що прихильники "Альтернативи для Німеччини" відкидають суворіші заходи для боротьби з пандемією, на відміну від більшості прихильників інших партій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Перша річниця Байдена: де виграв, а де програв президент США

Що вдалося, а що ні президенту Джо Байдену? З якими результатами президент США підійшов до своєї першої річниці на посаді?

"Допомогти європейцям повірити в Європу": чого чекати від нової голови Європарламенту

Вперше євроінституцію очолює представниця Мальти – найменшої країни ЄС. Хто така Роберта Метсола, що вона обіцяє та з чим буде боротися на чолі Європарламенту?

Україна змінює суддю в ЄСПЛ: головне про кандидатів, проблеми та процедуру

Суддя ЄСПЛ, призначений від нашої держави, братиме участь у розгляді всіх скарг, поданих проти нашої держави, а також міждержавних справ за позовами України до держави-агресора.