У Чехії 52% населення підтримують обов'язкову вакцинацію

П'ятниця, 24 грудня 2021, 09:26

У Чехії 52% населення висловлюють згоду з проведенням обов’язкової вакцинації, у той час як 42% дотримуються протилежної думки. 

Такими є результати дослідження, проведеного компанією NMS Market Research, повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Czech Radio.

При цьому проти обов'язкової вакцинації виступають 89% нещеплених та 26% вакцинованих. 

Чехія змінила правила в’їзду для українців

Вакциновані та невакциновані люди також по-різному сприймають небезпеку коронавірусу. 

56% тих, хто не був вакцинований проти інфекції, вважають, що вакцинація є більш небезпечною, ніж сам коронавірус. Cеред вакцинованих це лише 13%. 

Нагадаємо, в грудні Чехія схвалила обов’язкову вакцинацію від коронавірусу для людей, старших за 60 років. Вимога набуде чинності з 1 березня 2022 року.

Крім того, вакцинація буде обов’язковою для медичних працівників, соціальних працівників, пожежників та поліцейських, а також студентів медичних вишів і студентів, які готуються до роботи в соціальних службах.

Запровадження обов’язкової вакцинації обговорюють у Німеччині, а той час як Австрія введе вимогу з лютого. За відмови від щеплень штрафуватимуть.

Читайте також: Вакцинуйся або плати: як Австрія першою в ЄС впроваджуватиме обов'язкове щеплення

Підписуйтеся на Telegram-канал "Європа тут" з найцікавішим від ЄвроПравди.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Тримор'я стає ближчим: що допоможе Україні в центральноєвропейській ініціативі

Україна отримує важливий шанс наблизитись до ініціативи Тримор'я, зі статусом спостерігача чи навіть повноцінним членством.

"Збройні" помилки Німеччини: чому політика Берліна часом сприяє конфліктам у світі

"Ніякої зброї для кризових районів" – за цією формулою вже багато років живе німецька зовнішня політика. Але які наслідки у реальному життя має слідування цьому принципу?

Малюська: рано чи пізно РФ доведеться сідати та домовлятися про компенсації щодо Донбасу

Міністр юстиції Денис Малюська: "Ключова частина – це доведення конкретних фактів окупації Росією Донбасу. Але "наступним потягом" підуть майнові вимоги від осіб, які постраждали внаслідок агресії РФ".