Парламент Чехії протягом 22 годин так і не зміг висловити довіру новому уряду

Четвер, 13 січня 2022, 09:43

Палата депутатів парламенту Чехії зробила перерву в засіданні, на якому депутати мали висловити довіру новому уряду на чолі з Петром Фіалою.

Про це, як пише "Європейська правда", повідомляє видання Ceske Noviny.

Спікерка нижньої палати Маркета Пекарова Адамова перервала засідання до вечора 13 січня на підставі домовленості між депутатськими фракціями та прохання опозиційної SPD.

Дебати щодо запиту Кабміну про довіру розпочалися вранці в середу і тривали всю ніч.

Саме засідання тривало 20,5 години, а з обідньою перервою нижня палата засідала 22 години.

Лідер опозиційної SPD Томіо Окамура хоче використати перерву для засідання фракції, на якому обговорити розслідування ЗМІ щодо фінансування "Партії мерів", яка входить до коаліції. На думку Окамури, прем’єр має закликати главу МВС з цієї партії подати у відставку.

Нагадаємо, посол України у Чехії Євген Перебийніс бачить підстави очікувати, що з приходом до влади нового уряду Петра Фіали підтримка Чехією України помітно посилиться, до рівня країн, які зараз називають найбільшими друзями України. 

Підписуйтеся на Telegram-канал "Європа тут" з найцікавішим від ЄвроПравди.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Тримор'я стає ближчим: що допоможе Україні в центральноєвропейській ініціативі

Україна отримує важливий шанс наблизитись до ініціативи Тримор'я, зі статусом спостерігача чи навіть повноцінним членством.

"Збройні" помилки Німеччини: чому політика Берліна часом сприяє конфліктам у світі

"Ніякої зброї для кризових районів" – за цією формулою вже багато років живе німецька зовнішня політика. Але які наслідки у реальному життя має слідування цьому принципу?

Малюська: рано чи пізно РФ доведеться сідати та домовлятися про компенсації щодо Донбасу

Міністр юстиції Денис Малюська: "Ключова частина – це доведення конкретних фактів окупації Росією Донбасу. Але "наступним потягом" підуть майнові вимоги від осіб, які постраждали внаслідок агресії РФ".