Греція послабить коронавірусні обмеження

Четвер, 27 січня 2022, 18:39

Греція знову дозволить музику в ресторанах і барах і продовжить їх робочий час в якості послаблення обмежень, запроваджених минулого місяця.

Про це, як пише "Європейська правда", повідомляє Reuters.

"Ми вирішили послабити обмеження, беручи до уваги перебіг пандемії з точки зору зменшення кількості випадків за останні тижні", – заявив міністр охорони здоров’я Танос Плевріс.

Він сказав, що, незважаючи на постійний тиск на систему охорони здоров’я, рівень госпіталізації та виписки, а також менша тривалість та менш тяжкий перебіг хвороби для варіанту "Омікрон" порівняно з "Дельтою" дозволили владі послабити обмеження.

Обмеження щодо кількості людей залишаться в силі для спортивних заходів, а подвійна маска є обов’язковою в супермаркетах та транспорті.

Греція минулого місяця запровадила обмеження часу роботи барів, нічних клубів та ресторанів, у них також заборонили музику. 

У четвер у Греції повідомили про 19 712 нових випадків. Кількість заражень зменшилася після рекордного рівня близько 50 000 на початку січня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Аргумент для Путіна: як питання Косова повернулося у велику політику

Якщо не поставити крапку в косовському питанні, то Росія буде постійно використовувати цей прецедент для виправдання анексії територій сусідніх держав.

Двері НАТО відкриваються: що змінює для України вступ Фінляндії та Швеції до Альянсу

Безпекова карта Європи радикально змінюється. Швеція та Фінляндія вже отримали оборонні гарантії від ядерної держави...

Курс на анексію: з якими викликами вже незабаром може зіткнутися влада Грузії

Офіційний Тбілісі намагається проводити максимально безконфліктну до РФ політику. Та чи збереже це від анексії грузинські території?