Путін хоче обмежити торгівлю з окремими країнами

Вівторок, 8 березня 2022, 21:27

Владімір Путін доручив російському уряду скласти список іноземних країн, з якими пропонується обмежити експорт та імпорт.

Як повідомляє "Європейська правда" з посиланням на російський Комерсант, відповідна ініціатива міститься в указі "Про застосування з метою забезпечення безпеки Російської Федерації спеціальних економічних заходів у сфері зовнішньоекономічної діяльності".

Зокрема, Путін наказує у 2022 році запровадити тимчасову заборону на вивезення та ввезення до Росії певної продукції та сировини. Перелік заборонених товарних груп, а також країн, торгівля з якими буде обмежена, має визначити уряд.

Уточнюється, що заборона не стосуватиметься товарів, які громадяни перевозять для особистих потреб.

Нагадаємо, раніше російський уряд за наказом Путіна визначив перелік недружніх країн", до якого увійшли Україна, США, всі держави-члени Європейського Союзу та інші.

Перед кредиторами з цих країн російські компанії будуть виплачувати борги не у євро або доларах, а в російських рублях.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Чому візит Анджея Дуди до Києва став знаковим для відносин України та Польщі

Візит президента Анджея Дуди в Київ засвідчив повне відновлення довіри між Польщею та Україною. Новий рівень відносин має закріпити анонсований договір.

Латвія готує загострення: як Рига пішла на конфлікт із РФ та російською меншиною

Латвія усунула останню перешкоду для знищення монументів, що пов’язані з радянською окупацією. Як на такий крок відповість РФ?

Кандидатський статус для України: аргументи на користь та на шкоду Києву

Україна має достатньо аргументів на підтримку рішення про надання статусу кандидата у члени ЄС і контраргументів проти потенційних застережень.