Ірландія виступає за нафтове ембарго щодо Росії

Четвер, 14 квітня 2022, 14:50

Ірландія підтримує внесення нафтового ембарго щодо Росії у шостий пакет санкцій ЄС. 

Про це заявив міністр закордонних справ Ірландії Саймон Ковні під час брифінгу у Києві в четвер, повідомляє "Європейська правда".

"Моя країна поділяє думки про необхідність максималістського підходу у відносинах з Росією, зокрема, в питанні накладання санкцій на Росію, що мають носити також і стримувальний ефект у продовженні цієї війни. 

Зеленський - Сейму Литви: ЄС має включити заборону на російську нафту в 6-й пакет санкцій

Ми віримо, що потрібно рухатися за межі того що погоджено на цей момент колективно в ЄС, щоб включити нафтове ембарго у шостий пакет санкцій", - заявив ірландський дипломат.

Міністр закордонних справ Литви Габріелюс Ландсбергіс напередодні заявив, що на переговорах щодо ембарго на російську нафту деякі країни Євросоюзу "категорично проти" цього заходу.

Як повідомлялося, Євросоюз може поставити перед собою більш амбітні цілі щодо переходу на відновлювані джерела енергії, шукаючи альтернативи імпорту нафти та газу з Росії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Як українка стала активісткою року в Польщі. Історії про "кров", посла РФ та блокаду кордону

Наталія Панченко: "Поліції я офіційно оголосила, що це спонтанне мирне зібрання... Згодом проти нас почали замовляти тітушок".

Допомога Путіну під маскою екології: що не так з ініціативою Єврокомісії

Вже 6 липня Європейський парламент голосуватиме за ініціативу визнати проєкти будівництва газових та атомних електростанцій як "зелених" та екологічних.

Канадський прецедент: як конфісковані російські активи будуть передані Україні

Канада першою із західних країн законодавчо прописала можливість використовувати на підтримку України конфісковані російські активи, що потрапили під санкції через війну.