Німецький телеканал ARD проілюстрував передачу мапою з "російським" Кримом 

Середа, 18 травня 2022, 12:46

Німецький телеканал ARD використав у своїй телепередачі мапу, на якій окупований Крим маркований таким самим кольором, як територія Російської Федерації.

Як пише "Європейська правда", на це звернув увагу проукраїнський активіст у Берліні Олександр Снідалов.

Мапа з "російським" Кримом з’являється наприкінці першої хвилини програми.

 

"Ця ганебна помилка німецького телеканалу особливо болісна в цей день, 18 травня, коли вшановуються загиблі та депортовані киримли, а це загалом 100 тисяч людей – жертви нелюдських сталінських експериментів з державного будівництва… Ми чекаємо офіційних вибачень від ARD впродовж наступних 24 годин", – зауважив він.

Активіст закликав українське посольство та інші органи влади відреагувати, а небайдужих українців – писати свою думку з цього приводу на сторінки або електронну пошту телеканалу, або виходити на протест під головний офіс у Мюнхені.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Як українка стала активісткою року в Польщі. Історії про "кров", посла РФ та блокаду кордону

Наталія Панченко: "Поліції я офіційно оголосила, що це спонтанне мирне зібрання... Згодом проти нас почали замовляти тітушок".

Допомога Путіну під маскою екології: що не так з ініціативою Єврокомісії

Вже 6 липня Європейський парламент голосуватиме за ініціативу визнати проєкти будівництва газових та атомних електростанцій як "зелених" та екологічних.

Канадський прецедент: як конфісковані російські активи будуть передані Україні

Канада першою із західних країн законодавчо прописала можливість використовувати на підтримку України конфісковані російські активи, що потрапили під санкції через війну.