Українські біженці в Німеччині з 24 травня можуть обміняти готівкову гривню на євро

Понеділок, 23 травня 2022, 16:38

Українські біженці в Німеччині з 24 травня зможуть обміняти готівку, яку вони привезли з дому, в євро без комісії за обмін.

Таке рішення ухвалило Міністерство фінансів Німеччини, пише "Європейська правда".

Кожен біженець зможе обміняти до 10 000 українських гривень в німецьких банках, що беруть участь і програмі, за поточним обмінним курсом.

Обмін буде зареєстровано в онлайн-додатку, щоб гарантувати, що індивідуальну максимальну суму обміну не буде перевищено, зазначили в міністерстві.

"Особа кожного дорослого, який бажає взяти участь в обміні, реєструється та перевіряється. Захист даних гарантований", - йдеться у заяві.

Це частина програми обміну, узгодженої Міністерством фінансів у Берліні, центральними банками Німеччини та України та Комітетом банківської індустрії Німеччини.

Загальну суму готівки, яку можна обміняти, спочатку було встановлено на рівні 1,5 млрд гривень. Схема триватиме три місяці.

Приймаються банкноти номіналом 100, 200, 500 та 1000 гривень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Як українка стала активісткою року в Польщі. Історії про "кров", посла РФ та блокаду кордону

Наталія Панченко: "Поліції я офіційно оголосила, що це спонтанне мирне зібрання... Згодом проти нас почали замовляти тітушок".

Допомога Путіну під маскою екології: що не так з ініціативою Єврокомісії

Вже 6 липня Європейський парламент голосуватиме за ініціативу визнати проєкти будівництва газових та атомних електростанцій як "зелених" та екологічних.

Канадський прецедент: як конфісковані російські активи будуть передані Україні

Канада першою із західних країн законодавчо прописала можливість використовувати на підтримку України конфісковані російські активи, що потрапили під санкції через війну.